KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636745
nr 1363 6745
Else Hermansson
(1900-1997), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 41x38 cm
Else Hermansson, född 1900 i Tyskland, död 1997 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:18:29
150 kr
Else Hermansson
Läs mer om Else Hermansson